AntyMod napisał(a):

|
...napisalem chyba ze to tylko wigilijne marzenia - o najlepszym w tej chwili pilkarzu polskiej ligi ...a jesli mowisz o sredniej krajowej to jak ktos wyzej wspomnial ... co najwyzej duet marzen- Sikorski-Buzała .....zjedz Snickersa ...Wesołych Swiat
|
Snickersa nie jem, bo się odchudzam. Po prostu uważam, że piłkarze wykłócający się o kasę w poprzednim klubie, jakkolwiek by oni nie grali to tykające bomby zegarowe. Tym bardziej, że pojawiły się informacje, że nawet Wisła jest niewypłacalna. Ile by traki Traore wytrzymał, nawet jakby się znalazł prywatny sponsor, który by rzucił na niego pieniądze i opłacał mu dobry kontrakt? Pół roku? Jeśli miałbym wybrać jakiegopś piłkarza, to wolałbym charakternego chłopaka, wzór profesjonalizmu w stylu Marcelo, który dobrą grą będzie pracował na transfer do dobrego klubu. Piłkarza który mierzy wysoko i do byle g... nie pójdzie.
Jeśli natomiast miałbym JEDNO życzenie to chciałbym coś takiego doczekać (+2 boiska treningowe z zapleczem by mieli gdzie trenować) :
http://www.weszlo.com/news/13214
Wesołych Świąt.