Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4405
Stary 25.12.2012, 17:43
Panowie, nie ma sensu. Jak ktos nie chce zrozumiec ze 2+2 jest 4, to nie zrozumie.

Legia na srodku pola jest zabezpieczona bo ma Furmana i Lukasika. Jako ze nie mamy juz czasow minionych, Cupial nie kupi ich za czapke gruszek tak jak kiedys za czapke gruszek kupil Zurawskiego.
Wojciechowski wlasnie na tym sie sparzyl. On chcial tak jak Cupial, ale jak Cupial byc nie moglo bo inne czasy juz mamy. I tak zamiast kupic sobie swega czasu Lewandowskiego z Lecha za paczke gruszek, to musial kupic Sobiecha z Ruchu za paczke gruszek.

Znaczy, towar pierwszej jakosci w polskiej lidze przestal byc dostepny za smieszne pieniadze. Lewandowski, Rudnevs, Rybus, Wolski, Furman, Milik, itd.... w momencie gdy zaczynaja sie wyrozniac to nie ma szans kupic takich graczy za mniej niz 2-3 mln euro. Czasami, a moze zawsze, w ogole nie ma szans, bo wola isc na zachod.

Wiec prosze, do kuzwy jasnej, w 2012 nie uzywac zwrotu "jakos potrafilismy odnosic sukcesy"! Bo potrafilismy to jest czas przeszly, a ze kiedys pod Grunwaldem wygralismy bez lotnictwa, to nie znaczy ze dzis pod Grunwaldem wygralibysmy bez lotnictwa. Kapejszyn?


Gadanie ze pastwisko to nie problem to kolejne kuriozum. Znaczy, cala europa sie myli; hiszpanie, holendrzy, niemcy, czesi, chorwaci... wszyscy to debile! Boisk nie trzeba, patrzcie na Brozka i Blaszczykowskiego!
Jeden pilkarz na 15 lat (sic!). Majac taka srednia w ciagu 165 lat uda nam sie uzbierac cala "11" pilkarzy! Brozka oczywiscie nie licze, bo europa pokazala jaki z niego pilkarz. Wlasciwie to nie europa, bo przez futbolowa europe to ja rozumiem Portugalie czy Holandie przynajmniej. Nie Turcje i Szkocje.

Analizujac propozycje; klub bez szkolenia bedzie szukal pilkarzy w klubach bez szkolenia by ich promowac i sprzedawac? Komu? Irtyszowi Pawlodar?
W klubie bez szkolenia, szukajacego posrod klubow bez szkolenia, pilkarze o wartosci przekraczajacej 2 mln euro, Europa znaczy, zdarzaja sie rzadko. A w calym tym szkoleniu chodzi nie o rzadkosc a o regularnosc. No chyba Legia w tym wzgledzie lepiej wypada od Gornika.
Odpowiedz cytując