AS82 napisał(a):

Dokładnie, im demokracja odpowiada pod warunkiem ,że oni rządzą ,a jak nie rządzą to żyją w kraju agentów,zamachów, kondominium i śpiewają: "Wolną ojczyzne racz nam dac Panie.."
|
Tylko widzisz, dzisiejsze Państwo nie przypomina demokracji- ewentualnie demokrację fasadową.Bliżej nam w tej chwili do standardów Rosyjskich niż Europejskich.Zarówno jeśli chodzi o prawo i sprawiedliwość.
Nie odpowiedziałeś dalej na moje pytanie. Za jakie zarzuty siedzi staruch na święta?
Może mały zakładzik?
Ja obstawiam, że sprawa skończy się odszkodowaniem/wygraniem procesu dla "Starucha" Ty jak rozumiem uważasz, że wygra nasze praworządne Państwo.
Prawdopodobnie finał będzie w Strasburgu, ale ostatecznie "kibol i bandyta" wygra z naszym Państwem.
Przegrany kasuje konto na forum.