Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20468
Stary 25.12.2012, 15:49
Bobek90 napisał(a):Wyświetl post
Za to wy zachowujecie sie jak elektorat PiS-u; ten bardziej paranoiczno-smolenskowy.

Niby mowicie o wolnosci i o wolnej Polsce; a jak przychodzi co do czego to kazdy polak kto nie mysli tak jak Wy to wynurzenia prawi; kazdy polak kto nie wierzy w to co Wy to co najwyzej yntelygent, pogardliwie nazywany.

A najlepszej jest to; jak wygrywaja nasi to jest dobrze, Polska jest bardziej niepodlegla, no i z oligarchia walczy; jak wygrywaja nie nasi, czyli te wszystkie Tuski i Palikoty, to jest bardzo zle; Polska staje sie druga Ukraina gdzie oligarchia decyduje nawet o pogodzie, oczywiscie zawsze i wtedy kiedy rusek z niemcem jej na to pozwola.
Są Bobku sprawy i tematy, ścisłe, w których albo się rozumie co jest faktem, albo się udaje idiotę, albo się jest idiotą. Uczciwość wobec samego siebie wymaga, aby tych trzech przypadków zachowań nie traktować tak samo. Bo to co proponuje "świr" jest postawą, którą mój proboszcz określał "lelum polelum".
Hej Nasz TS !!