Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20466
Stary 25.12.2012, 14:30
Za to wy zachowujecie sie jak elektorat PiS-u; ten bardziej paranoiczno-smolenskowy.

Niby mowicie o wolnosci i o wolnej Polsce; a jak przychodzi co do czego to kazdy polak kto nie mysli tak jak Wy to wynurzenia prawi; kazdy polak kto nie wierzy w to co Wy to co najwyzej yntelygent, pogardliwie nazywany.

A najlepszej jest to; jak wygrywaja nasi to jest dobrze, Polska jest bardziej niepodlegla, no i z oligarchia walczy; jak wygrywaja nie nasi, czyli te wszystkie Tuski i Palikoty, to jest bardzo zle; Polska staje sie druga Ukraina gdzie oligarchia decyduje nawet o pogodzie, oczywiscie zawsze i wtedy kiedy rusek z niemcem jej na to pozwola.
Ostatnio edytowane przez Bobek90 : 25.12.2012 o godz. 14:33.