Lysy napisał(a):

W końcu wybrany zawodnikiem sezonu 2011/2012 w głosowaniu kibiców. Na szczęście środkowy defensywny pomocnik to nie jest nasze największe zmartwienie. Praktycznie każda pozycja w ofensywie, zwłaszcza skrzydła i brak napastnika, to jest dopiero dramat.
Nie strasz. Piłkarz pazerny na kasę w naszych warunkach nie przejdzie. Szukamy takich którzy zgodzą się grać za średnią krajowa.
|
...napisalem chyba ze to tylko wigilijne marzenia - o najlepszym w tej chwili pilkarzu polskiej ligi ...a jesli mowisz o sredniej krajowej to jak ktos wyzej wspomnial ... co najwyzej duet marzen- Sikorski-Buzała .....zjedz Snickersa ...Wesołych Swiat