|
Witam, jest jakis przedstawiciel UPC na forum ? Prosiłbym o kontakt na priv, ważna sprawa.
Ps. Może ma ktoś możliwość załatwić karte multisportu? oczywiście ja wszystko finansuje. Też prosze priv. Pozdro
Ostatnio edytowane przez WislakWiDoK : 24.12.2012 o godz. 20:19.
|