Najlepszy forumowicz: szprotson
Miss forum: Tiramisu, Kibicka, Gypsy
Innowierca: kreseq, bukaj22
Żartowniś: gigant
Najmądrzejsze posty:
Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji):
Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa):
Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): flamengista, 7 kotów
Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: matheev , Hanys
Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach): Jaroo1
Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym): kurtki za 1000 zł
Najweselszy post: pytanie o wniesienie gumowej lalki na derby + riposta LuKaS TSW, parę postów Bóg Trybun (objawion)
Najgłupszy post: kurtki za 1000 zł
Najmądrzejszy post:
Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać): gigant
Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): Bobek90 i jego permanentne banialuki na temat szkółek, akademii, wielkiej Legii i wielkiego Lecha
Najlepszy moderator: WISŁAZWE
Najgorszy moderator:
Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): Zagadki europejskie i nie tylko...
Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej): WISŁAZWE, WiślakMyślenice
Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2012 roku): wygrane derby, feta Śląska, RoS za typera, WISŁAZWE za konkurs o Wiśle,westersyl za kompilacje, wiele pozytywnych akcji SKWK, liczba sprzedanych biletów na SP, ś.p. Dawid Zapisek