Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 24.12.2012, 12:18
Najlepszy forumowicz: szprotson

Miss forum: Tiramisu, Kibicka, Gypsy

Innowierca: kreseq, bukaj22

Żartowniś: gigant

Najmądrzejsze posty:

Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji):

Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa):

Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): flamengista, 7 kotów

Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: matheev , Hanys

Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach): Jaroo1

Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym): kurtki za 1000 zł

Najweselszy post: pytanie o wniesienie gumowej lalki na derby + riposta LuKaS TSW, parę postów Bóg Trybun (objawion)

Najgłupszy post: kurtki za 1000 zł

Najmądrzejszy post:

Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać): gigant

Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): Bobek90 i jego permanentne banialuki na temat szkółek, akademii, wielkiej Legii i wielkiego Lecha

Najlepszy moderator: WISŁAZWE

Najgorszy moderator:

Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): Zagadki europejskie i nie tylko...

Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej): WISŁAZWE, WiślakMyślenice

Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2012 roku): wygrane derby, feta Śląska, RoS za typera, WISŁAZWE za konkurs o Wiśle,westersyl za kompilacje, wiele pozytywnych akcji SKWK, liczba sprzedanych biletów na SP, ś.p. Dawid Zapisek
Ostatnio edytowane przez piter116 : 03.01.2013 o godz. 02:10.
Odpowiedz cytując