Wyświetl pojedynczy post
WiślakNH
Senior Member
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1292
Stary 23.12.2012, 16:55
Mimo w miarę wyrównanej walki nie było jakiegokolwiek powodu żeby Steve odebrał pas Adamkowi,bo ciągłym klinczowaniem i lewymi prostymi pasa sie nie odbiera.
Obecnie w Polsce nie ma lepszego boksera od Adamka mimo,że po tej walce spodziewałem sie więcej po Tomku.Mimo,że szanuje Szpilke nie ma on żadnych umiejętości,nie pokazał sobą jeszcze nic specjalnego a potrafi tylko wkoło ujadać,co by nie mówić chciałbym walki między nimi,by go uciszyć i odrobina pokory mu nie zaszkodzi
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!


Odpowiedz cytując