Mimo w miarę wyrównanej walki nie było jakiegokolwiek powodu żeby Steve odebrał pas Adamkowi,bo ciągłym klinczowaniem i lewymi prostymi pasa sie nie odbiera.
Obecnie w Polsce nie ma lepszego boksera od Adamka mimo,że po tej walce spodziewałem sie więcej po Tomku.Mimo,że szanuje Szpilke nie ma on żadnych umiejętości,nie pokazał sobą jeszcze nic specjalnego a potrafi tylko wkoło ujadać,co by nie mówić chciałbym walki między nimi,by go uciszyć i odrobina pokory mu nie zaszkodzi
