Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
kresowiak
Junior Member
Od: 01.2011
Skąd: Kraków Płn-Wsch
Offline
#
14670
23.12.2012, 16:07
Proponuję zamknąć ten temat, bo w obecnych realiach jest po prostu zbyt ponury.
kresowiak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kresowiak
Znajdź inne posty napisane przez kresowiak