Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4360
Stary 23.12.2012, 11:39
Kaan napisał(a):Wyświetl post
Tak jak pisał Anderson, było to już wałkowane parę lat temu na tym forum. Zwykła zbieżność nazwisk.
Cytuję za historiawisly.pl: "Karierę dyplomaty rozpoczął z "grubej rury". - Zacząłem w Moskwie i tam szlifowałem się jako dyplomata." to nie zbieżność nazwisk tylko fakty. Jeśli chodzi o ubecką przeszłość tego człowieka - sam powinien się do tego odnieść na łamach prasy. Niech odniesie się do tego co napisała GP, która wyraźnie twierdzi że chodzi o byłego prezesa Wisły Kraków. Jeżeli był pracownikiem departamentu IV MSW, to niech się wycofuje jak najszybciej i nie hańbi wiślackiej przeszłości i nazwisk tych Wiślaków, którzy zginęli w Charkowie i Katyniu.
Ostatnio edytowane przez Barti : 23.12.2012 o godz. 11:45.
Odpowiedz cytując