Wach w tym sensie że jest praktycznie nie do położenia - jeśli Kliczko nie dał rady to Adamek też nie.
A jakby Wachowi wszedł jeden cios to Tomek by zobaczył święta przed czasem

Wach ma 2x mocniejszą łapę niż Cunningham
Edit: Tak czy owak werdykt z dupy i jeśli Adamek chce kogoś z pierwszej 10tki to musi coś zmienić.