Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4349
Stary 22.12.2012, 21:32
Cytat:
Funkcjonariusze grupy „D” wyszli ze „służby” niemal konspiracyjnie. Świadczy o tym przypadek Czerwińskiego. Był wysoko ustawiony w Banku Handlowym, potem przez jakiś czas był prezesem krakowskiego Klubu „Wisła”. Jako funkcjonariusz SB w dawnych latach był działaczem „Wisły”, wówczas klubu milicji. Właściciel „Wisły” Cupiał zrobił go prezesem, aby łączyć świat wielkich finansów z dawną tradycją MO. Obecnie Czerwiński pracuje w Polskim Związku Piłki Nożnej. Może wróci do drużyny Stypułkowskiego?
Uwielbiam takie stwierdzenia. To wszystko tłumaczy milicyjny klub milicyjne metody- błotem się łatwo rzuca.
A patrząc merytorycznie to pytanie co Czerwiński bądź co bądź leciwy już pan może dać Wiśle. Jaki ożywczy impuls może od niego wypłynąć. Jak dla mnie to nadal babranie się w tym samym g..nie. Wiśle potrzeba rewolucji, nowego spojrzenia, nowego początku. Czy nic nas nie nauczyła prezesura Ludwika Miętta-Mikołajewicza.
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 22.12.2012 o godz. 21:43.
Odpowiedz cytując