Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4346
Stary 22.12.2012, 20:58
Worcester napisał(a):Wyświetl post
Bo większość nie zna jego życiorysu.
Wystarczy doinformować ludzi i zreflektują się.

http://wiadomosci.onet.pl/kiosk/kraj...wiadomosc.html
Masz racje... Nie znałem dokładnie Jego życiorysu.
Jak przeczytałem wczoraj info o Czerwinskim byłem ZA. Dziś po tym artykule sam nie wiem co myśleć. Sprawa trudna, bo człowiek "czuje" kibiców, wie czego chcemy lub przynajmniej dobrze gra.
Jednak dla mnie czarne to czarne a białe to białe.

Sadze, ze w tym kraju jest ponad 35 milionów ludzi...i można znaleźć kogoś kto wie czego Wisła potrzebuje, jest z Krakowa i nie jest skompromitowany.
Nie umiem oczywiście ocenić prawdziwości faktów z artykułu Gazety Polskiej.
Odpowiedz cytując