Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4344
Stary 22.12.2012, 20:48
Worcester napisał(a):Wyświetl post
Bo większość nie zna jego życiorysu.
Wystarczy doinformować ludzi i zreflektują się.

http://wiadomosci.onet.pl/kiosk/kraj...wiadomosc.html
Łatwo jest kogoś zgonić w mediach. Nie wiem czy weryfikowałeś te informacje czy nie. Skąd pani Teresa np wie po co Cupiał zrobił go kiedyś prezesem. Po to aby łączyć finanse z tradycją MO ? czy to nie brzmi debilnie ? Dziennikarzami mogą zostać różni ludzie, niektórzy mogą trzymać pasiasty szalik w domu itp, niektórzy mogą napisać coś na kogoś bo dostali w łapę, ktoś chce się komuś zrewanżować, konkuruje np o stanowisko.

Co do jego kandydatura do RN, zarządu itd to to że ktoś jest wiślakiem ma jakiś argument ale ale nie powinno być wcale decdującę. Klubowi potrzebni są ludzie z pasją znający się na piłce współczesnych trendach itd. Na nazywanie kogoś Wiślakiem przecież też można sobie zasłużyć poprzez swoją prace, miłość do klub może się zrodzić z czasem.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 22.12.2012 o godz. 21:00.
Odpowiedz cytując