Wyświetl pojedynczy post
tormenthor
Senior Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4334
Stary 22.12.2012, 18:11
A może cały ten ,,kryzys finansowy" Wisły, to nic innego jak przygotowywanie gruntu pod Smudę. Przyjdzie Franio jako ten co namówił Prezesa do budowania nowej, wielkiej Wisły i kibice jakoś przetrawią jego kandydaturę na trenera. Poza tym może postawił ultimatum, że nie chce pracować z wypalonymi Gargułami, Jaliensami, Ilievami, dlatego Bednarz oczyszcza pod niego drużynę.

Trzeba zważyć na to, że obecna polityka wcale nie wyprowadzi Wisły z dołka finansowego. Tracimy miliony z tytułu kiepskiego miejsca w lidze, braku europejskich pucharów, niskiej frekwencji. Każdy logicznie myślący wie, że Wisła potrzebuje nowego otwarcia. Prawdopodobnie będzie to otwarcie ze Smudą.

Dziś ludzie odbierają Smudę przez pryzmat nagonki rozpętanej na niego przez media, a w zasadzie jeden portal. Ten sam portal, który jechał na całego po Holendrach. A jak wygląda Wisła bez Maaskanta wszyscy widzą. Wracając do Smudy, to jedno trzeba mu oddać - jest najlepszym budownicznym w Polsce. Z tym, że w mojej ocenie jest słaby w wykończeniówce, tzn. brakuje mu zawsze kropki na ,,i". Mimo wszystko dałbym mu Wisłę na 2 lata a potem zatrudnił trenera, który ma większe pojęcie o taktyce. Jakby nie było Smuda zbudował Widzew, Wisłę, Zagłębie czy Lecha. Z tym, że w 3 ostatnich przypadkach śmietankę spili jego lepiej obeznani z taktyką koledzy po fachu, czyli odpowiednio Kasperczak, Michniewicz i Zieliński.
Ostatnio edytowane przez tormenthor : 22.12.2012 o godz. 18:15.
Odpowiedz cytując