Arked napisał(a):

|
Artykuł w Gazecie Krakowskiej nie trzyma się kupy. Cupiał chce budować wielką Wisłę jednocześnie potwornie biedując? Czy może chce jeszcze trochę pobiedować (a co tam), a potem budować wielką Wisłę? Gdzie tu sens, gdzie logika?
|
Jest napisane ze chodzi o nowy sezon.. logiczne ze w tej rundzie juz nic nie zmienimy (poza MP, bo miejsce w pucharach z palcem w dupie mozna zajac, wystarczy troszke podkrecic rytm, w naszej lidze nie potrzeba wiele, rezta druzyn ktore zajmuje wysokie miejsca to w wiekszosci bohaterowie jednej akcji, pekna predzej czy pozniej). trzeba poczekac do konca tego sezonu, dojechac z tym wozkiem a po nim czystki i nowy rozdział.