Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4330
Stary 22.12.2012, 16:07
Arked napisał(a):Wyświetl post
Artykuł w Gazecie Krakowskiej nie trzyma się kupy. Cupiał chce budować wielką Wisłę jednocześnie potwornie biedując? Czy może chce jeszcze trochę pobiedować (a co tam), a potem budować wielką Wisłę? Gdzie tu sens, gdzie logika?
Jest napisane ze chodzi o nowy sezon.. logiczne ze w tej rundzie juz nic nie zmienimy (poza MP, bo miejsce w pucharach z palcem w dupie mozna zajac, wystarczy troszke podkrecic rytm, w naszej lidze nie potrzeba wiele, rezta druzyn ktore zajmuje wysokie miejsca to w wiekszosci bohaterowie jednej akcji, pekna predzej czy pozniej). trzeba poczekac do konca tego sezonu, dojechac z tym wozkiem a po nim czystki i nowy rozdział.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 22.12.2012 o godz. 16:13.
Odpowiedz cytując