Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4327
Stary 22.12.2012, 14:48
Artykuł w Gazecie Krakowskiej nie trzyma się kupy. Cupiał chce budować wielką Wisłę jednocześnie potwornie biedując? Czy może chce jeszcze trochę pobiedować (a co tam), a potem budować wielką Wisłę? Gdzie tu sens, gdzie logika?
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując