|
Artykuł w Gazecie Krakowskiej nie trzyma się kupy. Cupiał chce budować wielką Wisłę jednocześnie potwornie biedując? Czy może chce jeszcze trochę pobiedować (a co tam), a potem budować wielką Wisłę? Gdzie tu sens, gdzie logika?
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|