|
Mam nadzieję, że kibice nie dadzą się takim słodkim pierdzeniem, czy zatrudnianiem Czerwińskiego ugłaskać.
Tu się gra toczy o być, albo nie być klubu. Cupiał jak nie chce sprzedać swojej zabawki, to trzeba na nim wymusić inwestycje długoterimnowe powodujące rozwój Wisły Kraków SA protestem aż do skutku.
. .
|