|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: Myślenice
Offline
|
#5096

22.12.2012, 13:32
|
Bóg Trybun (objawion) napisał(a): 
... a pod drodze duużo słonca.
Podrostek zył w czasach, w których nie rejestrowano muzyki ani cyfrowo, ani na tasmach, ani nawet na płytach - tylko nuty, sola scriptura ;-) . I wyrosło z niego zjawisko.
|
Wolfgang Amadeusz?
http://www.youtube.com/watch?v=eh31j6L95Ok
|
|