Wyświetl pojedynczy post
Eternit
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5096
Stary 22.12.2012, 13:32
Bóg Trybun (objawion) napisał(a):Wyświetl post
... a pod drodze duużo słonca.

Podrostek zył w czasach, w których nie rejestrowano muzyki ani cyfrowo, ani na tasmach, ani nawet na płytach - tylko nuty, sola scriptura ;-) . I wyrosło z niego zjawisko.
Wolfgang Amadeusz?
http://www.youtube.com/watch?v=eh31j6L95Ok
Odpowiedz cytując