domin_czyzyny napisał(a):

, miasto musi zabezpieczyć budynek przed dalsza jego degradacja,
Klub musi walczyć o dobre imię swoje i kibiców, musi przestać współpracować z (po)licja i stać po stronie kibiców - nawet kosztem zamknięcia stadionu.
|
Miasto nic nie musi, co więcej wszelkie pompowanie pieniędzy w stadion jest źle widziane przez większość mieszkańców Krakowa.
Natomiast klub musi współpracować z policją, jeśli tego nie będzie robił, to stadion zostanie zamknięty i tyle.