Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4321
Stary 22.12.2012, 11:39
Pomoc w przekonaniu Cupiala do budowy silnej Wisły, silnej swoimi fundamentami a nie budowanej tak jak przez ostatnie 15 lat jako domek z kart. Musi powstać infrastruktura i akademia. A drużyna tyle wzmocniona by nie spadła z ligi, nic wiecej nam nie trzeba.
Pieniądze trzeba zainwestować tez w marketing i promocje...
Jak będziemy co sezon robić kroki w przód, male ale znaczące to kibice wrócą na R22.

Klub musi sie tez dogadać z miastem w związku ze stadionem, miasto musi zabezpieczyć budynek przed dalsza jego degradacja, a klub wziąć odpowiedzialność za zarządzanie nim.

Klub musi walczyć o dobre imię swoje i kibiców, musi przestać współpracować z (po)licja i stać po stronie kibiców - nawet kosztem zamknięcia stadionu.
Panie Czerwinski mam nadzieje, ze doprowadzi Pan do tego ze na koszulki wróci Biała Gwiazda!, ze będzie prawdziwy sklep i muzeum, ze dzieciaki i I drużyna bedą trenować w warunkach XXI wieku, ze nasi skauci przyjadą Kraków i Malopolske i Podkarpacie w poszukiwaniu talentów, ze najlepsi chłopcy bedą u nas trenować i sie uczyć. Życzę tego Panu i nam wszystkim.
Odpowiedz cytując