Na kim odbudowywać drużynę?
Jak ktoś będzie chciał tego Genkowa to trzeba go oddać bo to za słaby napastnik na walkę o mistrzostwo. Obawiam się jednak, że nikt się nie skusi na jego kontrakt

.
Co z Gargułą, nie ma co go trzymać skoro już teraz walczymy tylko o PP. Przed spadkiem się chyba obronimy.