Wyświetl pojedynczy post
mszumski
Junior Member
 
Od: 10.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61333
Stary 22.12.2012, 11:32
Na kim odbudowywać drużynę?
Jak ktoś będzie chciał tego Genkowa to trzeba go oddać bo to za słaby napastnik na walkę o mistrzostwo. Obawiam się jednak, że nikt się nie skusi na jego kontrakt .

Co z Gargułą, nie ma co go trzymać skoro już teraz walczymy tylko o PP. Przed spadkiem się chyba obronimy.
Odpowiedz cytując