|
Member
Offline
|
#4317

22.12.2012, 09:54
|
Początek roku 2013 przyniesie zmiany w Wiśle Kraków. Informowaliśmy wczoraj, że do klubu wraca Tadeusz Czerwiński, który ma wejść do rady nadzorczej. To jasny sygnał, iż właściciel Wisły Bogusław Cupiał odzyskuje zapał do budowy silnego klubu i silnej drużyny.
http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...akow,id,t.html
|
|