|
Socios Wisła Kraków
Offline
|
#4314

21.12.2012, 16:26
|
Kocur napisał(a): 
|
Nieważne czy z Cupiałem czy bez ten klub nic nie osiągnie trzymając dłużej Łysą Pałę .
|
Kocur napisał(a): 
|
bo problemem nie jest Smuda czy inny trener czy nawet Łysa Pała ale sam Cupiał.
|
sam siebie czytasz ?
|
|