Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8125
Stary 21.12.2012, 13:39
Znowu zaczynacie? Z Levadią mogło być 5-0 dla nas, ale skończyło się 1-1 w Sosnowcu i tylko to się liczyło. Wygraliśmy mecz na dość ciężkim terenie, wykorzystując sytuacje, które sobie wypracowaliśmy, a niektórzy jeszcze szukają powodów do narzekania.

Co by o Maaskancie nie mówić to z większości piłkarzy wycisnął maks umiejętności, dziś aż ciężko uwierzyć, że były czasy, kiedy Pareiko był najlepszym golkiperem w lidze, Chavez czołowym obrońcą, Kirm strzelał gola za golem, Małecki utrzymywał w miarę równą formę, Melikson był najlepszym piłkarzem ligi, a Genkov trafiał w miarę regularnie. Patrząc na to co zafundowali nam Probierz i Kulawik, to zwolenienie Roberta, a potem też Moskala bylo błędem.
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
Odpowiedz cytując