Wyświetl pojedynczy post
WislakWiDoK
Senior Member
 
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10930
Stary 20.12.2012, 16:48
jendrus napisał(a):Wyświetl post
Odnośnie tego sts-u od kiedy trzeba im dawać skan z dowodu ... ;o To jakiś nowy wymóg od ministerstwa czy ich regulamin orientuje się ktoś?
Oczywiście mam 18 ale to zaczyna się robić denerwujące;/ wszystko by chcieli wiedzieć...
U każdego bukmachera gdy chcesz wypłacić pieniądze musisz to wysłać. Nie widze w tym nic dziwnego.
ɐɪʌoɔɐɹɔ
Odpowiedz cytując