jendrus napisał(a):

Odnośnie tego sts-u od kiedy trzeba im dawać skan z dowodu ... ;o To jakiś nowy wymóg od ministerstwa czy ich regulamin orientuje się ktoś?
Oczywiście mam 18 ale to zaczyna się robić denerwujące;/ wszystko by chcieli wiedzieć...
|
U każdego bukmachera gdy chcesz wypłacić pieniądze musisz to wysłać. Nie widze w tym nic dziwnego.