Wyświetl pojedynczy post
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8118
Stary 20.12.2012, 14:06
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Co roku przeciwnicy dają komuś mistrza.
Jeśli Maaskant miał farta, to jestem za sprowadzeniem Maaskanta, bo szczęscie w piłce też jest ważne.

Zawodnicy wtedy dobrze grali, ale kufffa nie było to zasługą trenera.
Ot, sami wiedzieli, co trzeba zrobić. Szkoda, że nie wiedzieli tego za Kaspra w Karabachu, albo za Probierza w... (wpiszcie ktory stadion chcecie)

Nie zgodzę się z Tobą. Skoro wiedzieli wtedy to dlaczego później o tym już zapomnieli? Zresztą z tą grą to nie było znowu tak super, lepiej niż obecnie ale stylu nie było żadnego, a i mecze wygrywaliśmy przebłyskiem jakiegoś zawodnika (Mały w Gdyni, potem Maor i tak dalej). Potem był mecz z Górnikiem u Nas i Zabrze robiło co chciało z Nami (i napastnik, który jest obecnie u Nas też).


A pisząc, że przeciwnicy oddali Nam MP miałem na myśli to, że jak my remisowaliśmy lub przegrywaliśmy to inni też. Zupełnie jakby nikt w tamtym sezonie nie chciał tego mistrza zrobić.
Odpowiedz cytując