mr_kwolf napisał(a):

|
Nie zdziwię się jak "niezawisłemu" sądowi to i tak wystarczy.
|
A i owszem, w końcu jak pisze Łysiak polskie sądy osiągneły już pełną niezawisłość od sprawiedliwości, a nawet od elementarnej przyzwoitości
Gwiaździsty napisał(a):

|
To by znaczyło, że prokuratura zebrała większy materiał na niego niż na ...Słowika i mafie pruszkowską, którzy jak wiemy są już w domku i piją za zdrowie premiera i PO.
|
Ja wiem czy tak piją....Długo przygotowywali się do życia w więzieniu, ułożyli tam już sobie wszystko na lata, a tu nagle jak grom z jasnego nieba przyszła informacja o uniewinnieniu. I jak tu żyć , Panie Premierze, jak żyć?

"Panie profesorze Niesiołowski gratuluję i proszę złożyć gratulacje Panu Tuskowi i całemu rządowi, ze przez 6 lat tak nas prowadzili, w spokoju, że ja mogę tak spokojnie iść do domu, spokojnie wypić herbatę proszę pana, mogę spokojnie zjeść kolację, że nie boję się żadnych wrogów, nie boję się nikogo, naprawdę, i że mam spokojną emeryturę"