Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20449
Stary 20.12.2012, 00:17
Czy tylko mi się wydaje że niedoszły najmłodszy próbuje zabawiać nas swoim "do w cipem" W Wołominie z takimi wicami to może i mógłbyś robić za Stańczyka, ale tutaj to jesteś co najwyżej Olbrychski.