emj10 napisał(a):

Czemu wyrazy współczucia? Przecież człowiek uczy się całe życie i należy docenić to, że dzięki forum można nauczyć się czegoś nowego, albo zreflektować w danej kwestii i to niezależnie od barw partyjnych, statusu zawodowego, bądź materialnego
|
Nie wierzę

.
Kolega emj10 chyba rzeczywiście nie rozumie czytanego tekstu. Przyznaję, że to wiele tłumaczy.