Wyświetl pojedynczy post
Kamil
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8111
Stary 19.12.2012, 18:03
DEBO napisał(a):Wyświetl post
wywieś transparent na płocie ze swoimi domysłami i przy nim stój. Małecki sam poprosił o rozwiązanie umowy mimo że zarobki za siedzenie na ławie miał drugie tyle wyższe niż zarabiał w Wiśle, Tutaj jest pewne że wskoczy do składu bo nie ma kto grać a w Turcji do końca byłby rezerwowym. A We Wiśle ponadto przy obecnej drużynie może być świecącą gwiazdą z możliwością odejścia bo jak zacznie świecić to jacuś go opchnie Tomkowi Hajto
i myslisz ze gdyby widzieli w nim jakikolwiek potencjal tak poprostu by go puscili?
no tak, w koncu w pilce bardziej liczy sie pomoc innemu klubowi niz wlasny interes
ps, ile ten patryk zarabial tam? bo widze ze dobrze jestes poinformowany, w koncu nie opierasz sie na domyslach tylko na faktach
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując