|
Oczywiście, że tak. Podzielam zdanie Tofika. Uważam, że Maaskant miał po prostu farta a już tekst, że zdobyliśmy mistrza dzięki niemu jest tylko po części prawdą. Bo był to sezon w którym praktycznie przeciwnicy dali Nam MP. Teraz jakoś Kirm nie czaruje, mimo iż jest pod skrzydłami Roberta.
|