W.S napisał(a):

|
Osobiście wolę przeciętnego Bruda niż opierdalającego się Meliksona
|
Tylko ze Melikson moze przestac sie opierdalac(sic!) a Brud lepszy nie bedzie. Majac takie lajzy u boku, nawet Ronaldo by nazwano leniem...
Co za pojebany tok myslenia...