|
to już jest kpina, żenada, nie wiem jak jeszcze można to określić... Małeckiego jeszcze rozumiem ale brud...przecież ten chłopak nie ma pojęcia o grze w piłkę nożną... co za "inteligenty" człowiek go ściągnął... jeśli to łysy to oznacza że szykujemy się na 1 ligę....
|