Szpen napisał(a):

|
gratulacje, wreszcie powstania komisja odczarowująca wszystkie kłamstwa i pomówienia związane z katastrofą. Liczę, że szybko się tym zajmą. Im szybciej, tym szybciej pozbędziemy się Jarka Kłamczuszka i Antoniego M.
|
Szpeniu to że komisja Millera stworzyła piękną baśń dla lemingów jest oczywiste. A baśnie mają bardzo niewiele wspólnego z prawdą. Oglądnij sobie
http://vod.gazetapolska.pl/2966-rapo...ra-sfalszowany
Ktoś kto twierdzi że ustalenia w raporcie zawarte są wiarygodne zasługuje na ogromne współczucie.