Wyświetl pojedynczy post
DEBO
Member
 
 
Od: 10.2012
Skąd: Kraków Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8106
Stary 19.12.2012, 11:08
Kamil napisał(a):Wyświetl post
no dobra, ale w gk piszą, ze za prośbą rozwiazal umowe, turcy doszli do wniosku ze jest chujowy, i sie zgodzili, jakby im mial sie sprzydac, to juz tak latwo by zapewne nie byl

wywieś transparent na płocie ze swoimi domysłami i przy nim stój. Małecki sam poprosił o rozwiązanie umowy mimo że zarobki za siedzenie na ławie miał drugie tyle wyższe niż zarabiał w Wiśle, Tutaj jest pewne że wskoczy do składu bo nie ma kto grać a w Turcji do końca byłby rezerwowym. A We Wiśle ponadto przy obecnej drużynie może być świecącą gwiazdą z możliwością odejścia bo jak zacznie świecić to jacuś go opchnie Tomkowi Hajto
Wielu ludzi ma marzenia i ja też należe do nich
Chociaż różnią się od innych to ich zawsze będę bronił
Bo są tylko moje i to ja jestem ich autorem
Kreatorem wszystkich marzeń, które są tylko moje
Zawsze będą, to wiem na pewno, że nie zniknął
Że te myśli nigdy nie zamilknął
Będą żywe w nas, będą lśnić przez cały czas
Odpowiedz cytując