Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61251
Stary 19.12.2012, 09:49
arti napisał(a):Wyświetl post
Ależ się cieszę! Wreszcie obiecująca wiadomość po Sikorskich, Fredkach, Jovanicach, zaległościach wobec kopaczy, proteście itd. itp.
Oby tylko łysy nie spróbował znowu gdzieś wypchnąć Małego... wszystkie członki by mu za to uschły.
Mam nadzieję, że będą i kolejne dobre wieści.
Wystarczy mi np. taka, że Rommell uciekł do Hondurasu, a Fredek poprosił o rozwiązanie umowy.
Zaprawdę te święta byłyby o wiele weselsze.
Chyba, że Małecki nie zje Snickersa i znowu zacznie gwiazdorzyć.

Piłkarsko bardzo by nam się przydał pytanie czy znowu się nie obrazi na wszystkich?

Przedłużenie kontraktu Burlidze "wiecznemu talentowi" traktuję jako bardzo ponury żart.
Odpowiedz cytując