czesiu napisał(a):

|
Należy sobie zadać pytanie czy ktokolwiek chce zatrudnić Małeckiego, skoro nawet środek tabeli w Turcji go nie chce. Dla Wisły chyba najlepszym rozwiązaniem będzie rozwiązanie kontraktu za porozumieniem stron.
|
O, czesiu, dawno Cię tu nie było...
Sprawdź tabelę, obejrzyj jakiś mecz Wisły z obecnego sezonu (może być Zagłębie), potem wróć i przeproś resztę użytkowników.
EDIT: Dam Ci wskazówkę - nie jesteśmy środkiem tabeli nawet w Polsce.