Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61250
Stary 19.12.2012, 02:09
czesiu napisał(a):Wyświetl post
Należy sobie zadać pytanie czy ktokolwiek chce zatrudnić Małeckiego, skoro nawet środek tabeli w Turcji go nie chce. Dla Wisły chyba najlepszym rozwiązaniem będzie rozwiązanie kontraktu za porozumieniem stron.
O, czesiu, dawno Cię tu nie było...

Sprawdź tabelę, obejrzyj jakiś mecz Wisły z obecnego sezonu (może być Zagłębie), potem wróć i przeproś resztę użytkowników.

EDIT: Dam Ci wskazówkę - nie jesteśmy środkiem tabeli nawet w Polsce.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując