|
A ja zaproponuje inny wariant. Zostawmy naszą młodzież (Czekaj,Szewczyk, Uryga,Wilk...), wyp.....zagraniczny szrot i sprowadzmy na rok , dwa byłych WISLAKÓW ( Baszczu, Kosa.......) jeszcze grających w ekatraklasie, żeby pokazali reszcie co to znaczy gra dla Wisły i być może taka mieszanka rutyny i młodości będzie wodą na młyn dla naszej jakości gry. Myśle ż Patryk że w takim zestawieniu też by się odnalazł
|