bridgeburner napisał(a):

Z Burliga przedluzac?
A w jakim celu, za chwile bedzie mial 25 lat, duzo lepszy to juz nie bedzie
no chyba ze mamy przyzwyczajac sie do obecnego miejsca w tabeli na dluzej
|
można zadać inne pytanie
wymieniamy w lecie 15 piłkarzy ? beda nam spiewac time to say goodbye , jak zostaniemy z samymi juniorami i szrotem z zagranicy .
dlatego nie zostaje nam nic jak liczyc na eksplozje talentu Burligi , Czekaja , Chrapka czy Szewczyka..