Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61245
Stary 18.12.2012, 22:08
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Z Burliga przedluzac?
A w jakim celu, za chwile bedzie mial 25 lat, duzo lepszy to juz nie bedzie
no chyba ze mamy przyzwyczajac sie do obecnego miejsca w tabeli na dluzej
można zadać inne pytanie

wymieniamy w lecie 15 piłkarzy ? beda nam spiewac time to say goodbye , jak zostaniemy z samymi juniorami i szrotem z zagranicy .

dlatego nie zostaje nam nic jak liczyc na eksplozje talentu Burligi , Czekaja , Chrapka czy Szewczyka..
Odpowiedz cytując