domin_czyzyny napisał(a):

spokojnie, powrót Małeckiego to może być najlepszy transfer do Wisły w zimie. Na inne nie liczmy.
Oczywiście, jeśli Bednarz go nie wypchnie gdzieś indziej... za paczke fajek
|
Ależ się cieszę!

Wreszcie obiecująca wiadomość po Sikorskich, Fredkach, Jovanicach, zaległościach wobec kopaczy, proteście itd. itp.
Oby tylko łysy nie spróbował znowu gdzieś wypchnąć Małego... wszystkie członki by mu za to uschły.
Mam nadzieję, że będą i kolejne dobre wieści.
Wystarczy mi np. taka, że Rommell uciekł do Hondurasu, a Fredek poprosił o rozwiązanie umowy.
Zaprawdę te święta byłyby o wiele weselsze.