Bobek90 napisał(a):

TSWojtas
Zwiazek to dobrowolna i swiadoma zgoda dwoch stron na pewien pakt.
.
|
Ze słownika:
Związek – powiązanie, odzwierciedlenie reakcji między dwoma bądź większą liczbą podmiotów, przedmiotów, obiektów
To że w naturze występują anomalie(homo) to nie powód by wmawiać że to normalne zachowanie i dawać takim ludziom prawa należące sie NORMALNYM rodziną ! Porównania homo do pedofilii czy zoofilii jest wskazane bo wszystkie te przypadki są odstępstwem od normy.
A jakie widzisz plusy dawania dzieci takim wynalazkom natury?Dlaczego według Ciebie powinni wychowywać dzieci?