Wyświetl pojedynczy post
TSWojtas
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2005
Skąd: NBZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20433
Stary 18.12.2012, 17:21
Bobek90 napisał(a):Wyświetl post
TSWojtas

Zwiazek to dobrowolna i swiadoma zgoda dwoch stron na pewien pakt.

.
Ze słownika:

Związek – powiązanie, odzwierciedlenie reakcji między dwoma bądź większą liczbą podmiotów, przedmiotów, obiektów

To że w naturze występują anomalie(homo) to nie powód by wmawiać że to normalne zachowanie i dawać takim ludziom prawa należące sie NORMALNYM rodziną ! Porównania homo do pedofilii czy zoofilii jest wskazane bo wszystkie te przypadki są odstępstwem od normy.

A jakie widzisz plusy dawania dzieci takim wynalazkom natury?Dlaczego według Ciebie powinni wychowywać dzieci?


aleksander buksa - prostytutka bez Honoru