Pierwszy zimowy transfer jeszcze przed świętami na Reymonta Welcome back Wiślacki Balloteli i time to say goodbye Sikorski.W dobie kryzysu w ofensywie dobry prezent pod choinke dla Kulawika.Tylko ciekawe na kogo teraz Górnik sie zdecyduje Sikorski czy Garguła a może komplet
