Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Pele_94
Member
Od: 07.2012
Offline
#
61238
18.12.2012, 16:57
Jest to chłopak, którego serce bije dla Wisły. Liczę, że wraz z jego powrotem coś się ruszy, więcej ambicji. Może dzięki temu swojemu brakowi pokory wstrząśnie trochę drużyną i powie im co prezentują swoją postawą.
Pele_94
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pele_94
Znajdź inne posty napisane przez Pele_94