Wyświetl pojedynczy post
Pele_94
Member
 
Od: 07.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61238
Stary 18.12.2012, 16:57
Jest to chłopak, którego serce bije dla Wisły. Liczę, że wraz z jego powrotem coś się ruszy, więcej ambicji. Może dzięki temu swojemu brakowi pokory wstrząśnie trochę drużyną i powie im co prezentują swoją postawą.
Odpowiedz cytując