Wyświetl pojedynczy post
-Goral-
Senior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61236
Stary 18.12.2012, 16:28
Lysy napisał(a):Wyświetl post
To pozostaje mieć nadzieje, że nikogo takiego nie znajdzie. W sytuacji w jakiej się znajdujemy, taki piłkarz to skarb. Patryk podejrzewam, że przez te pół roku nabrał trochę pokory.
Nop na pewno nabrał pokory, po takim upadku.

Tylko, że jego pokora minie po dwóch dobrych meczach.
Odpowiedz cytując