|
Piłkarsko jak najbardziej Małecki by się przydał. Nie wiemy natomiast jak wpłynął na niego pobyt w Turcji czy trochę dojrzał i nabrał pokory czy przyjedzie dumny jak paw z tego gdzie i z kim miał okazje trenować, i co to on widział bo taka wersja też jest możliwe. Były już takie sytuacje gdzie piłkarze wracający z zachodu po zobaczeni trochę większej piłki zaczynali gwiazdorzyć. Czytając wywiad z Arkiem Głowackim można było odnieść wrażenie, że ludzie w Turcji bardziej się szanują (miedzy innymi fragment o tym, że młodzi usługują starszym) mam nadzieję, że Małecki wyniósł z tego lekcje.
Życzę wszystkim kibicom aby sprawdził się ten pierwszy scenariusz w przypadku ewentualnego powrotu Małeckiego bo taki piłkarz jest potrzebny jeśli jest w formie i gra z drużyną.
Co do listy zawodników z którym warto przedłużyć umowę to dodam tu Czekaja, naprawdę duży postęp. A znak zapytania stawiam przy Łukaszu Burlidzę jednak zobaczymy jak będzie prezentował się na wiosnę, bo nie był w pełni sprawny w tej rudzie.
Nie wiem do kiedy kontrakt ma Rafał Boguski, widać że się odbudował, ważne żeby zdrowie mu dopisywało.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 18.12.2012 o godz. 15:46.
|