emj10 napisał(a):

|
A nie zobowiązaliśmy się? Spójrz lepiej do traktatu akcesyjnego, za którym pewnie głosowałeś w referendum.
|
Jesteśmy zobowiązani dokładnie w tym samym sensie, w jakim ruscy (dzięki Donkowej decyzji o oddaniu śledztwa Moskalo) są zobowiązani do zwrotu wraku tupolewa. Jak nam się zachce to może wstąpimy.