Szpen napisał(a):

uśmiałem się po pachy ...
już mu kiedyś tłumaczyłem, że jak w gimnazjum trzepał konia to zabił wiele niewinnych dzieci. nie zrozumiał.
|
Bo takich kretynizmów nie da się zrozumieć

. Szpeniu gdyby było tak jak sobie wyobrażasz, to każda dojrzała kobieta zabija mniej więcej 12 dzieci rocznie, czy chce czy nie. Więc zrozum kretynizm swojego wywodu i idź przeprosić mamę.
Dziecko Szpeniu to ZAPŁODNIONA komórka jajowa. Od momentu zapłodnienia do osiągnięcia dojrzałości płciowej.
Więc to ze się uśmiałeś po pachy potwierdza tylko powszechnie znaną prawdę ...

.
wislak68 napisał(a):

Dziś w trójce ten sam temat, więc propaganda znów się rozkręca. Na szczęście 60 % jest przeciwko. Ale oczywiście są tacy którzy uważają ze musimy, bośmy się zobowiązali. Nie ważne czy się nam opłaca. Jak takich nazwać?