szprotson napisał(a):

|
Jeśli nie znajdzie NIKOGO kto chciałby go zatrudnić to wraca do Wisły....
|
To pozostaje mieć nadzieje, że nikogo takiego nie znajdzie. W sytuacji w jakiej się znajdujemy, taki piłkarz to skarb. Patryk podejrzewam, że przez te pół roku nabrał trochę pokory.