Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61228
Stary 18.12.2012, 13:45
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Jeśli nie znajdzie NIKOGO kto chciałby go zatrudnić to wraca do Wisły....
To pozostaje mieć nadzieje, że nikogo takiego nie znajdzie. W sytuacji w jakiej się znajdujemy, taki piłkarz to skarb. Patryk podejrzewam, że przez te pół roku nabrał trochę pokory.
Odpowiedz cytując